Servis počitačů Liberec

Tvorba www Liberec

Potřebujete jednoduché webové stránky a nechcete za to platit zbytečně veliké sumy? Nabízíme jedostránkové řešení které Vám poskytne prakticky vše co potřebujete. Jednostránková prezentace je připravena z přednastavených šablon. Šablonu si vyberete samy. Takzvané OnePage řešení Vám poskytneme i s prostorem na webové stránky již on 2500,-
Máte firmu a potřebujete jí prezentovat na internetu? Vytváříme firemení www stránky dle požadavků klienta. Firemní stránky mají svůj přehledný redakční systém takže pak nemusíte řešit a shánět jiného programátora nebo IT pracovníka který by Vám stránky upravil. Firemní www stránky nabízíme již od 5 000 Kč. Záleží na klientovy jaké možnosti si vybere. Vlastní grafický návrh, nebo výběr z přednastavených šablon. Od toho se také odvyjí cena stránek.
Máte obchod nebo chcete prodávát produkty nebo služby na internetu? Díky dlouholeté zkušenosti Vám nabídneme možná řešení vašeho e-shopu (elektronického obchodu). Zajistíme kompletní tvorbu od A-z.
Pokud máte speciální přání které nespadá do běžné nabídky pomůžeme Vám i s aplikací na míru. Nemusí se jednat jen o webovou aplikaci. Máme zkušenosti v tvorbě firemních řešení jako je docházkový systém,jidelní výdajový systém, interní systémy na správu klientů, nebo kompletní aplikace s potřebnými výstupy.Není problém systémy napojovat na čtečky čipů či karet.
V případě že potřebujetepouze programátorské práce. Hodinová sazba začíná na 250 Kč /hod.